
| isbn: | 9789047760917 |
|---|---|
| prijs: | € 2,50 |
| uitvoering: | paperback, 32 pag. |
auteur: Simone van der Vlugt
DubbelePunt: Simone van der Vlugt
Simone in woord en beeld voor slechts 2,50!
In de Maand van het Spannende Boek 2011 verschijnt het tijdschrift DubbelePunt, geheel gewijd aan het leven en werk van de veelzijdige schrijfster Simone van der Vlugt.
In haar eigen woorden is te lezen hoe zij al als achtjarige verslingerd raakte aan lezen en schrijven en hoe ze op haar dertiende haar eerste boek - geschreven op de typemachine van haar grootvader - naar een uitgeverij stuurde.
Vol overgave beschrijft Simone hoe ze kan verdwijnen in een historische periode, of ze nu voor kinderen of volwassen schrijft. Ze vertelt over haar fascinatie voor de nieuwe media, van Twitter tot e-books. Natuurlijk komen ook haar thrillers aan bod; daarbij wordt duidelijk hoezeer De reunie uit haar persoonlijke ervaringen is voortgekomen. Een compleet artikel zal gewijd zijn aan In mijn dromen, de wel heel actuele thriller die in juni het licht zal zien.
Het geheel is gelardeerd met foto's en materiaal uit haar boeken.


















