
| isbn: | 9789056377298 |
|---|---|
| prijs: | € 17,95 |
| uitvoering: | gebonden, 406 pag. |
auteur: Thea Beckman
Geef me de ruimte!
Marije is vijftien, als ze Brugge ontvlucht om aan haar verachte verloofde te ontkomen. Op haar gevaarlijke tocht naar het Zuiden ontmoet ze de jongen van haar leven, een zanger, met wie ze door het rumoerige Frankrijk trekt. Al jaren woedt daar de Honderdjarige oorlog met Engeland.
Maar de tijden veranderen: tegenover schitterende ridders die van toernooien dromen, komen steeds meer boeren en stedelingen te staan, goed geoefend voetvolk, bekwame boogschutters. De steden gaan zichzelf beschermen, bewapenen hun burgers; een nieuwe onafhankelijkheid wordt geboren, een andere tijd breekt aan.
Geef me de ruimte! is het eerste deel van een trilogie die zich afspeelt tegen het decor van de Honderdjarige Oorlog. Het tweede en derde deel zijn Triomf van de verschroeide aarde en Het rad van fortuin.
andere boeken van Thea Beckman:

De doge-ring van Venetie

De Gouden Dolk

De Stomme van Kampen

De val van de Vredeborch

De verloren schat

Een bos vol spoken

Gekaapt!

Hasse Simonsdochter

Het geheim van Rotterdam

Het Gulden Vlies van Thule

Het helse paradijs

Het rad van fortuin

Het wonder van Frieswijck

Kinderen van Moeder Aarde

Kruistocht in spijkerbroek

Kruistocht in spijkerbroek

Kruistocht in spijkerbroek

Mijn vader woont in Brazilie

Saartje Tadema

Stad in de storm

Triomf van de verschroeide aarde…

Vrijgevochten

Wij zijn wegwerpkinderen

Wonderkinderen

Zwerftocht met Korilu

