
| isbn: | 9789056375966 |
|---|---|
| prijs: | € 14,95 |
| uitvoering: | gebonden, 118 pag. |
auteur: Margriet Chorus
illustraties: Sandra Klaassen
Spelen met prentenboeken
Prentenboeken zijn niet alleen leuk om zelf te lezen en te bekijken, ze zijn vooral heerlijk om voor te lezen. Bovendien vormen prentenboeken een uitstekend uitgangspunt voor allerlei activiteiten met jonge kinderen.
In dit boek worden voor vijfentwintig prentenboeken gedetailleerd activiteiten uitgewerkt, die variëren van specifieke dans- en bewegingsspelletjes tot het waarnemen van geluiden en het maken van collages, liedjes of poppenspel. Natuurlijk komt ook het voorlezen zelf aan bod, waarvoor uitgebreide tips worden gegeven. Al bladerend zult u verbaasd staan tot hoeveel leuke activiteiten prentenboeken kunnen inspireren.
Aan de hand van Spelen met prentenboeken kunt u samen met (uw) kinderen eindeloos aan de gang met de prentenboeken van Lemniscaat!












